SEO i optymalizacja stron www

Pozycjonowanie stron internetowych w Google

Bądź widoczny w sieci, niech Klienci zobaczą, że Twoja firma jest fachowa i rzeczowa. Zadbaj o swoją stronę internetową w sieci, zostań ekspertem w swojej dziedzinie, dziel się wiedzą, spraw by konkurencja nie zostawiła Cię daleko w tyle. Poznaj korzyści SEO.

Nazywam się Nikolina Magiera, w ramach działalności mojej firmy MOSS IT zajmuję się tematyką SEO, pozycjonowaniem stron i sklepów internetowych oraz skutecznym seo copywritingiem.

SEO Freelancer / SEO Specialist / SEO Manager

Moja wielka pasja stała się moją pracą, dlatego aktywnie uczestniczę w społeczności SEO, szkoleniach oraz konsultacjach z pozycjonowania. Pracowałam i pracuję dla wielu polskich firm  (o zasięgu ogólnopolskim i lokalnym) oraz zagranicznych. Nie oferuję taniego SEO, tanie SEO nie działa.

Nikolina Magiera pozycjonowanie stron Chrzanów

Referencje

Jeśli szukasz sprawdzonego copywritera i SEOwca w jednym, chcesz, żeby Twoja strona lub oferta przyciągnęła jeszcze więcej użytkowników, a odbiorcy stali się Klientami,to polecam współpracę z Nikoliną. Jest ceniona za profesjonalizm, kreatywność i terminowość. Zacięcie dziennikarskie, które Nikolina posiada, sprawia, że tworzy treści, które skutecznie zapadają w pamięć odbiorcom.
Darek Maciborek Agency logotyp
Darek Maciborek
CEO, DM Agency
Współpraca z Panią Nikolina jest absolutną przyjemnością wynikającą z podejścia pełnego profesjonalizmu, zaangażowania i konkretnych rezultatów. Moja strona z nijakiej zamieniła się w ciekawą i przyciągająca klientów. Wywindowała w górę pod kątem kluczowych słów i o to mi chodziło.
Nikolina Magiera pozycjonowanie
Lilianna Kupaj
Coach Master Trainer ICI, Coach Superwizor Izby Coachingu, Właścicielka Szkoły Coachingu Edukacyjnego
W pełni możemy polecić Panią Nikolinę. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, cenimy zaangażowanie i kreatywność podczas prowadzenia strony internetowej, a także przygotowywania treści na stronach. Co dla nas jako klienta jest najważniejsze - już po kilku miesiącach włożona praca przynosi widoczne efekty w pozycjonowaniu w wyszukiwarkach, a w popularnej branży „fotowoltaiki" jest to zadanie niełatwe. Dziękujemy 🙂
Polska Energia Logo
Zbigniew Hatała
wiceprezes Zarządu Polska Energia
Z całą odpowiedzialnością polecam współpracę z Moss It. Rzetelność, profesjonalizm, terminowość, niebagatelne rozwiązania, które pomogły dotrzeć do nowych grup klientów - to tylko niektóre z wielu atutów firmy Moss It. Dobrze wykonane pozycjonowanie z szybko widocznymi efektami. Po 4 miesiącach współpracy efekty przerosły moje oczekiwania. Opinię popieram doskonałymi wynikami sprzedaży, które zwiększają się sukcesywnie odkąd współpracujemy.
Pensjonat pod Kotelnicą Białka Tatrzańska
Kamila Wójcikiewicz
Dyrektor "Pensjonatu Pod Kotelnicą"
Dzięki konkretnym i skutecznym działaniom Nikoliny moje artykuły i treści stały się widoczne w sieci, co jest bardzo istotne w budowaniu pozycji na rynku usług prawnych. W ramach współpracy otrzymywałam analizę wzrostu widoczności oraz raport dotyczący profilu linkowego z konkretnymi wskazówkami działań, jakie musiałam podjąć w celu rozwijania widoczności i pozycji w wyszukiwarce. Zwiększyła się liczba zapytań i wzrosła liczba Klientów zainteresowanych moimi usługami. Nikolina to partner profesjonalny, zaangażowany i godny zaufania. Mogę liczyć na wszechstronne doradztwo oraz ciekawe pomysły na promocję mojej marki w Internecie.
Ewa Klimek Radca Prawny
Ewa Klimek
Radca Prawny
Dzięki współpracy z panią Nikoliną, mój sklep wreszcie zaczął sprzedawać, wzrosła liczba Klientów i liczba odwiedzin strony. Pani Nikolina podchodzi do swojej pracy nie tylko jako specjalista SEO, ale osoba która chce po prostu pomóc firmie swoim doświadczeniem i wiedzą z zakresu promocji marki, sama przedstawia pomysły, które realizujemy. Na bieżąco otrzymuję raporty dotyczące wzrostu strony w wyszukiwarce i wszelkie dane analityczne. Dba, by strona była przyjazna, a treści aktualne.
Renata Bąk Forever Living Products
Renata Bąk
Manager Forever Living Products
Współpracujemy razem od kilku lat, dzięki temu moja marka stała się widoczna w sieci, artykuły napisane przez Nikolinę znajdują się w TOP10 oraz TOP3, moja strona jest wysoko w wynikach wyszukiwania, dzięki czemu mam coraz więcej Klientów, partnerów biznesowych i propozycji współprac. Dzięki kampanii Google Ads znacznie wzrosła sprzedaż w sklepie i zwiększyło się zainteresowanie moimi produktami. Zawsze mogę liczyć na szybką i skuteczną konsultację oraz chęć pomocy. Wspólnie wdrożyliśmy kilka dochodowych, biznesowych pomysłów.
Adrianna Palka sportowiec
Adrianna Palka
Train My Way, CEO
Dzięki współpracy z MOSS IT nasza marka zyskała znacznie większą popularność w Internecie. Ciekawe rozwiązania i nieszablonowa oferta sprawiła, że ruch organiczny na naszej stronie zwiększył się, co przełożyło się na zainteresowanie naszymi usługami i produktami. Pani Nikolina wychodzi z inicjatywą działań promocyjnych, wykraczającą poza SEO. Szczególnie polecam za zaangażowanie w pracę, pełen profesjonalizm oraz bieżące raportowanie działań oraz wyników.
Roman Haładyna
Roman Haładyna
RH Sport, CEO